HTC Hava Durumu ve Saat Programı İndir! HTC Home for Windows Download

Sponsorlu Bağlantılar
Konu İçeriği: HTC Hava Durumu ve Saat Programı İndir! HTC Home for Windows Download, Windows’a HTC esintisi geldi! HTC cep telefonlarının özelliği, Vista ve Windows 7 kullanıcılarının beğenisine de sunuldu! Bir HTC..

Windows’a HTC esintisi geldi!

HTC cep telefonlarının özelliği, Vista ve Windows 7 kullanıcılarının beğenisine de sunuldu!

Bir HTC cep telefonuna sahip olanlar, HTC’nin ana ekranındaki saat ve hava durumu görüntüsünü yakından bilirler. Windows Vista ve Windows 7 kullanıcıları da benzer bir uygulama yer alıyor ama bu uygulamada HTC’ninki kadar detaylı bir hava durumu özelliği bulunmuyor. Eğer HTC’nin son derece şık bu sat ve hava durumu görüntüsüne cep telefonunuzdan çok alıştıysanız veya arkadaşınızın telefonunda görüp kıskandıysanız artık Windows PC’nizde aynı görüntüye sahip olabilirsiniz.

Bağımsız bir uygulama olarak indirebileceğiniz HTC Home for Windows, kurulumdan sonra görev çubuğuna yerleşiyor ve uygulamayı sağ tuş ile tıklayarak istediğiniz kişiselleştirmeleri yaparak kullanabiliyorsunuz.

Çalışması için sisteminizde Microsoft .NET Framework 4.0′ın yüklü olmasına ihtiyaç duyan HTC Home for Windows‘u şu adresten indirebilirsiniz.

CHIP Online

Buradasınız: Anasayfa / Yazılım ve Oyun / HTC Hava Durumu ve Saat Programı İndir! HTC Home for Windows Download
Editör: Gezginler | Tarih: 04/09/2010
Sponsorlu Bağlantılar

Mutlaka Bunları da Okuyun - Konuyla Alakalı Benzer Yazılar

Konu Başlığı: "HTC Hava Durumu ve Saat Programı İndir! HTC Home for Windows Download"

Yorum Yapın


XHTML: Şu Etiketleri Kullanabilirsiniz:: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current month ye@r day *

  • Önemli Uyarı