Bilgisayarda işe yaramayan, gereksiz yer tutan aynı, eş, benzer dosyaları bulup silme

Sponsorlu Bağlantılar
Konu İçeriği: Bilgisayarda işe yaramayan, gereksiz yer tutan aynı, eş, benzer dosyaları bulup silme, Uzun süredir bilgisayar kullanıyorsanız ve sürekli olarak internet gezintileri, oyun kurulumları, uygulama çalıştırmaları ve program yüklemeleri sonucunda sabit..

http://img.tamindir.com/ti_e_ul/Dramacydal/duplicate-cleaner-tamindir.png

Uzun süredir bilgisayar kullanıyorsanız ve sürekli olarak internet gezintileri, oyun kurulumları, uygulama çalıştırmaları ve program yüklemeleri sonucunda sabit diskiniz üzerinde aynı isimde, aynı işlevde benzer veya eş, işe yaramayan dosyalar oluşabilir.

Oluşan bu dosyaları bulmak ve bilgisayarınızdan güvenli bir şekilde kaldırmak için Duplicate Cleaner programını kullanabilirsiniz. İşlevsel yapısı ve kolay kullanımı ile hızlı bir şekilde tarama gerçekleştirip dosyaları sisteminizden temizlemenize yardımcı olan bu ücretsiz araç bilgisayarınızın hızlanmasına ve performansının artmasında da son derece yardımcı bir rol oynar.

Dosya Boyutu: 2,79 MB
Lisans: Ücretsiz
Buradasınız: Anasayfa / Yazılım ve Oyun / Bilgisayarda işe yaramayan, gereksiz yer tutan aynı, eş, benzer dosyaları bulup silme
Editör: Gezginler | Tarih: 14/09/2010
Sponsorlu Bağlantılar

Mutlaka Bunları da Okuyun - Konuyla Alakalı Benzer Yazılar

Konu Başlığı: "Bilgisayarda işe yaramayan, gereksiz yer tutan aynı, eş, benzer dosyaları bulup silme"

Yorum Yapın


XHTML: Şu Etiketleri Kullanabilirsiniz:: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current month ye@r day *

  • Önemli Uyarı