Vücut direncini artırmak: Vücut direncini artıran bitkiler, yiyecekler ve besinler

Sponsorlu Bağlantılar
Konu İçeriği: Vücut direncini artırmak: Vücut direncini artıran bitkiler, yiyecekler ve besinler, Vücut direnci nasıl arttırılır, vücut direncini arttırma yolları nelerdir, hangi bitkiler vücut direncini arttırır? Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu..

Vücut direnci nasıl arttırılır, vücut direncini arttırma yolları nelerdir, hangi bitkiler vücut direncini arttırır? Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu vücut direnci düşmesi durumları için bitkisel kuru karanfil kürü formülü..

Vücut direncini artırmak için bitkisel çay

Taze demlenmiş 1 bardak çay içerisine 10-15 tane kuru karanfil ilave edilir ve 3-4 dakika demlenmesi beklendikten sonra çay yudum yudum içilir. Şeker ilave edilmezse kür daha etkili sonuçlar verir.

Çay içilirken ağza gelen karanfil tanelerini dişlerin arasında hafifçe ezerek emmek faydalıdır. Bu vücut direncini artıran karanfilli çayından günde en fazla 2 bardak içilmelidir ve alışkanlık haline getirilmemelidir. Bu çay sadece vücut direnci düşmesi durumuna bağlı yorgunluk, halsizlik ve stres hallerinde içilmelidir. Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu bu çayın oldukça etkili olduğunu söylemektedir

Buradasınız: Anasayfa / Sağlık / Vücut direncini artırmak: Vücut direncini artıran bitkiler, yiyecekler ve besinler
Editör: Gezginler | Tarih: 19/06/2010
Sponsorlu Bağlantılar

Mutlaka Bunları da Okuyun - Konuyla Alakalı Benzer Yazılar

Konu Başlığı: "Vücut direncini artırmak: Vücut direncini artıran bitkiler, yiyecekler ve besinler"

Yorum Yapın


XHTML: Şu Etiketleri Kullanabilirsiniz:: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current month ye@r day *

  • Önemli Uyarı