İbrahim Saraçoğlu sedef hastalığı tedavisi: Sedef kaşıntıları için çekirdekli siyah kuru üzüm kürü

Sponsorlu Bağlantılar
Konu İçeriği: İbrahim Saraçoğlu sedef hastalığı tedavisi: Sedef kaşıntıları için çekirdekli siyah kuru üzüm kürü, Çekirdekli siyah kuru üzüm kürü tarifi.. Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu sedef hastalığına bağlı şiddetli kaşıntılar için bitkisel çözüm..

Çekirdekli siyah kuru üzüm kürü tarifi.. Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu sedef hastalığına bağlı şiddetli kaşıntılar için bitkisel çözüm olarak siyah kuru üzüm çekirdeklerini önermektedir.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu sedef hastalığı kaşıntıları için çekirdekli siyah kuru üzüm kürü

Sedefe bağlı şiddetli kaşıntınız varsa, öğleden önce ve öğleden sonra olmak üzere günde 2 kez, aç karnına, 25 tane siyah kuru üzüm çekirdeğini havanda taze olarak ezin. Her seferinde 2-3 tane üzüm çekirdeği atarak eziniz. Daha sonra ezilmiş siyah kuru üzüm çekirdeklerini bir kaşık ile ağza alıp bir miktar çiğneyip yutunuz.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu yukarıdaki kürde kullanılacak siyah kuru üzümlerin en fazla 1 yıllık olmasını ve mutlaka iri çekirdekli olanların kullanılması gerektiğini belirtiyor.

Buradasınız: Anasayfa / Sağlık / İbrahim Saraçoğlu sedef hastalığı tedavisi: Sedef kaşıntıları için çekirdekli siyah kuru üzüm kürü
Editör: Gezginler | Tarih: 19/06/2010
Sponsorlu Bağlantılar

Mutlaka Bunları da Okuyun - Konuyla Alakalı Benzer Yazılar

Konu Başlığı: "İbrahim Saraçoğlu sedef hastalığı tedavisi: Sedef kaşıntıları için çekirdekli siyah kuru üzüm kürü"

Yorum Yapın


XHTML: Şu Etiketleri Kullanabilirsiniz:: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current month ye@r day *

  • Önemli Uyarı