İbrahim Saraçoğlu idrar yolları iltihabı bitkisel tedavi çözümü: Kronik idrar yolu enfeksiyonu tedavisi ve şifalı bitkiler

Sponsorlu Bağlantılar
Konu İçeriği: İbrahim Saraçoğlu idrar yolları iltihabı bitkisel tedavi çözümü: Kronik idrar yolu enfeksiyonu tedavisi ve şifalı bitkiler, Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu idrar yolları iltihabı ve enfeksiyonu kürü tarifi, bitkisel tedavisi.. İdrar yolları enfeksiyonuna iyi gelen..

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu idrar yolları iltihabı ve enfeksiyonu kürü tarifi, bitkisel tedavisi.. İdrar yolları enfeksiyonuna iyi gelen bitkiler, doğal çözümler ve bitkisel tedavi yolları..

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu idrar yolları iltihabı tedavisi formülü

750 ml kadar kaynamakta olan suyun içerisine 250-300 gram karnabahar ilave edilir. Karnabahar, tencerenin ağzı kapatılarak, 5-6 dakika kısık ateşte haşlanır. İdrar yolları iltihabı ve enfeksiyonu için hazırlanan bu karnabahar kürünün yarısı sabah, diğer yarısı ise akşam, aç karnına veya tok karnına, içilir.

Karnabahar kürü her gün taze olarak hazırlanmalıdır ve tam uygulama süreci şöyledir: 7 gün uygula, 3 gün ara ver, 7 gün uygula, 3 gün ara ver ve 7 gün daha uygulayıp kürü tamamla. Yani kronik idrar yolları enfeksiyonu kürü, üçer günlük aralar hariç, toplam 21 gün içilmiş olacaktır.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu bu kür için taze karnabahar kullanılmasının ve bitkisel kürün her gün taze olarak hazırlanmasının önemli olduğunu, ayrıca süzülen kürden arta kalan karnabaharların öğünlerde salata olarak tüketilebileceğini belirtmektedir.

Buradasınız: Anasayfa / Sağlık / İbrahim Saraçoğlu idrar yolları iltihabı bitkisel tedavi çözümü: Kronik idrar yolu enfeksiyonu tedavisi ve şifalı bitkiler
Editör: Gezginler | Tarih: 19/06/2010
Sponsorlu Bağlantılar

Mutlaka Bunları da Okuyun - Konuyla Alakalı Benzer Yazılar

Konu Başlığı: "İbrahim Saraçoğlu idrar yolları iltihabı bitkisel tedavi çözümü: Kronik idrar yolu enfeksiyonu tedavisi ve şifalı bitkiler"

Yorum Yapın


XHTML: Şu Etiketleri Kullanabilirsiniz:: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current month ye@r day *

  • Önemli Uyarı