İbrahim Saraçoğlu alerji tedavisi: Alerjiye bitkisel çözüm ve tedavi

Sponsorlu Bağlantılar
Konu İçeriği: İbrahim Saraçoğlu alerji tedavisi: Alerjiye bitkisel çözüm ve tedavi, Alerjiye ne iyi gelir, alerjiye bitkisel çözüm nasıl olur, alerjiye karşı direnç kazanmak için ne yapmalıyız? Prof. Dr...

Alerjiye ne iyi gelir, alerjiye bitkisel çözüm nasıl olur, alerjiye karşı direnç kazanmak için ne yapmalıyız? Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu alerji tedavisi için çekirdekli siyah kuru üzüm kürü formülü..

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu alerjiye karşı direnç kazanmak isteyenlere aşağıdaki çekirdekli siyah kuru üzüm kürünü öneriyor.

Alerjiye karşı direnç kazanmak için bitkisel çözüm

Alerjiye karşı vücuda direnç kazandırmak için, zaman zaman, 4-5 gün boyunca, günde 2 defa olmak üzere, havanda taze olarak ezilmiş 20-25 adet siyah kuru üzüm çekirdeği bekletilmeden yenir.

Not: Bu kürde kullanılacak olan çekirdeki siyah kuru üzüm en fazla 1 yıllık olmalı ve çekirdekleri muhakkak iri taneli olmalıdır.

Buradasınız: Anasayfa / Sağlık / İbrahim Saraçoğlu alerji tedavisi: Alerjiye bitkisel çözüm ve tedavi
Editör: Gezginler | Tarih: 19/06/2010
Sponsorlu Bağlantılar

Mutlaka Bunları da Okuyun - Konuyla Alakalı Benzer Yazılar

Konu Başlığı: "İbrahim Saraçoğlu alerji tedavisi: Alerjiye bitkisel çözüm ve tedavi"

Yorum Yapın


XHTML: Şu Etiketleri Kullanabilirsiniz:: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current month ye@r day *

  • Önemli Uyarı