Hareketli pozisyonlar

Sponsorlu Bağlantılar
Konu İçeriği: Hareketli pozisyonlar, futbol pozisyonları, hareketli futbol pozisyonları, hareketli futbol pozisyonu, hareketli pozisyon, hareketli pozisyonlar, pozisyon, pozisyon hareketli Bir pozisyondur almış..

futbol pozisyonları, hareketli futbol pozisyonları, hareketli futbol pozisyonu, hareketli pozisyon, hareketli pozisyonlar, pozisyon, pozisyon hareketli

Bir pozisyondur almış başını gidiyor, her yerde pozisyon var, yatak odasında ki ateşli yatakta, maçta, kavgada, dansda, aşkta vs vs… Özellikle de son günlerde herkesin aklına takılan hareketli pozisyonlar, popileritesini korumaya ve yükseltmeye devam ediyor.

Sevgili melek’ler, herkesin düşüncelerini, hayallerini meşgul eden hareketli pozisyonları bizler de inceleyelim ister misiniz?

O halde, huzurlarınızda hareketli pozisyonlar;

İsrail Ligi’nde oynanan maçta futbolcu Moshe Biton’un kaçırdığı gol pozisyonu herkesi şaşırttı..

İsrail Ligi takımları Maccabi Yaffo ile Hapoel Katamon Jerusalem’ın karşı karşıya geldiği maçta Maccabili oyuncu Moshe Biton kendinin bile inanamadığı golü kaçırdı.

Orta sahadan gelen topun rakip takım kalecisinin önünde sekmesi sonucu, bomboş kale ile karşı karşıya kalan Biton adeta zor olanı başardı ve topu 7 metre 32 santimlik kale ile buluşturamadı.

İşte futbol izleyicilerini adete şok eden o pozisyon:

Nasıl, yürek hoplatan pozisyonlar değil mi

futbol pozisyonları, hareketli futbol pozisyonları, hareketli futbol pozisyonu, hareketli pozisyon, hareketli pozisyonlar, pozisyon, pozisyon hareketli

Buradasınız: Anasayfa / Sağlık / Hareketli pozisyonlar
Editör: Gezginler | Tarih: 12/12/2009
Sponsorlu Bağlantılar

Mutlaka Bunları da Okuyun - Konuyla Alakalı Benzer Yazılar

Konu Başlığı: "Hareketli pozisyonlar"

Yorum Yapın


XHTML: Şu Etiketleri Kullanabilirsiniz:: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current month ye@r day *

  • Önemli Uyarı