Bitkisel FSH tedavisi: İbrahim Saraçoğlu yüksek FSH hormonu için kür

Sponsorlu Bağlantılar
Konu İçeriği: Bitkisel FSH tedavisi: İbrahim Saraçoğlu yüksek FSH hormonu için kür, Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu FSH hormonu tedavisi.. Yüksek FSH hormonu tedavisi için şifalı bitkiler ve İbrahim Saraçoğlu FSH..

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu FSH hormonu tedavisi.. Yüksek FSH hormonu tedavisi için şifalı bitkiler ve İbrahim Saraçoğlu FSH hormonu düşürücü bitki kürü tarifi..

FSH tedavisi için bitkisel kür

FSH hormonu yüksek ise düşürmek için bir tutam kadar kurutulmuş testere dişili aslan pençesi kaynayan 1 bardak damacana suyuna karıştırılır ve kısık ateşte 5 dakika boyunca demlenir. Ardından, FSH kürünün ılıması için beklenir. Ilıdıktan sonra ise içime hazır hale getirmek için kür süzülür.

Hazırlanan bu yüksek FSH hormonu düşürücü kürden 1 ay süresince her gün 2 bardak içilir. İlk bardak kahvaltıdan 2 saat sonra, ikinci bardak ise akşam yemeğinden 2 saat sonra içilmelidir. 1 aylık kür tamamlanınca kürün uygulamasına 1 hafta ara verilir. Bu 1 haftalık aradan sonra aynı kür 1 ay daha uygulanır ve tamamlanır. FSH hormonu kürü her seferinde taze olarak hazırlanıp içilmelidir.

Buradasınız: Anasayfa / Sağlık / Bitkisel FSH tedavisi: İbrahim Saraçoğlu yüksek FSH hormonu için kür
Editör: Gezginler | Tarih: 19/06/2010
Sponsorlu Bağlantılar

Mutlaka Bunları da Okuyun - Konuyla Alakalı Benzer Yazılar

Konu Başlığı: "Bitkisel FSH tedavisi: İbrahim Saraçoğlu yüksek FSH hormonu için kür"

Yorum Yapın


XHTML: Şu Etiketleri Kullanabilirsiniz:: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current month ye@r day *

  • Önemli Uyarı