Rüyada Gök gökyüzü Görmek Ne Demek? Rüyada Gök gökyüzü Görmek Ne Anlama Gelir?

Sponsorlu Bağlantılar
Konu İçeriği: Rüyada Gök gökyüzü Görmek Ne Demek? Rüyada Gök gökyüzü Görmek Ne Anlama Gelir?, Gökten ateş düşmesi yahut yağması kıtlık ve musibete, Bal, yağ vs. yağması yağmur ve berekete, Göğe çıkmak hasta..

Gökten ateş düşmesi yahut yağması kıtlık ve musibete, Bal, yağ vs. yağması yağmur ve berekete, Göğe çıkmak hasta için vefata, tekrar yere inerse hastalıktan kurtulmaya, Göğe bilgi edinmek için çıkmak casusluğa, merdiven yahut başka bir şeyle bir maksat oolmaksızın çıkmak iş ve makamda yükselmeye, Allahu teala ya yaklaştırıcı Ameller işlemeye, Göğün yere düşmesi kıtlığa, Gök mala, mevkiye, ilme irfana ve yemin etmeye, Gökyüzü, bütün katları ve onlarda görülen halleriyle, gözle görülen yahut görünmeyen varlıkların yönetim kademesinde bulunanlarına, her türlü ilahi sır ve yaptırımlara delalet eder.

Buradasınız: Anasayfa / Rüya Tabirleri-Yorumları / Rüyada Gök gökyüzü Görmek Ne Demek? Rüyada Gök gökyüzü Görmek Ne Anlama Gelir?
Editör: Gezginler | Tarih: 12/04/2010
Sponsorlu Bağlantılar

Mutlaka Bunları da Okuyun - Konuyla Alakalı Benzer Yazılar

Konu Başlığı: "Rüyada Gök gökyüzü Görmek Ne Demek? Rüyada Gök gökyüzü Görmek Ne Anlama Gelir?"

Yorum Yapın


XHTML: Şu Etiketleri Kullanabilirsiniz:: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current month ye@r day *

  • Önemli Uyarı