Cristiano Ronaldo Saç Modeli – C.Ronaldo Saç Şekli, Stilleri

Sponsorlu Bağlantılar
Konu İçeriği: Cristiano Ronaldo Saç Modeli – C.Ronaldo Saç Şekli, Stilleri, Cristiano Ronaldo 1985 portekiz doğumlu dur. İspanya’nın Real Madrid takımında oynamaktadır ve Portekiz milli takımının kaptanıdır. Cristiano Ronaldo..

Cristiano Ronaldo 1985 portekiz doğumlu dur. İspanya’nın Real Madrid takımında oynamaktadır ve Portekiz milli takımının kaptanıdır.

Cristiano Ronaldo Saç Modelleri – Futbolcu Saç Stilleri

Cristiano Ronaldo - Futbolcu saç modelleri

Cristiano Ronaldo - Futbolcu saç modelleri

Cristiano Ronaldo profesyonel olmadan önce Andorinha, C.D. Nacional ve son olarak Sporting Lizbon genç takımında yer almıştır. Profesyonel kariyerine yine Sporting Lizbon’da başlamış 2003 yılından 2009 yılına kadar Manchester United’de oynamıştır. 2008-2009 sezonun sonunda Real Madrid kulübüne transfer olmuştur.

Cristiano Ronaldo - Futbolcu saç modelleri

Oldukça hızlı, güçlü bilek hareketleri ve çalım yeteneğine sahip bir futbolcudur.

Cristiano Ronaldo Pepe Jeans, Fuji Xerox, Extra Joss, Coca Cola, Suzuki ve Castrol gibi çeşitli markaların reklamlarında yer almıştır. Fifa Street 2 ve Pro Evolution Soccer 2008 gibi bilgisayar oyunlarında kapak oyuncusu olmuştur.

Cristiano Ronaldo - Futbolcu saç modelleri

Cristiano Ronaldo - Futbolcu saç modelleri

Cristiano Ronaldo 2008 yılında dünyanın en fazla kazanan 5.futbolcusundan biridir. 21 milyon $ net gelirinin 12 milyon dolarını Manchester United’dan, 9 milyon dolarını ise Nike ve Coca Cola gibi markalarla yaptığı sponsorluklarla elde etmiştir.

Buradasınız: Anasayfa / Moda / Cristiano Ronaldo Saç Modeli – C.Ronaldo Saç Şekli, Stilleri
Editör: Gezginler | Tarih: 26/02/2010
Sponsorlu Bağlantılar

Mutlaka Bunları da Okuyun - Konuyla Alakalı Benzer Yazılar

Konu Başlığı: "Cristiano Ronaldo Saç Modeli – C.Ronaldo Saç Şekli, Stilleri"

Yorum Yapın


XHTML: Şu Etiketleri Kullanabilirsiniz:: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current month ye@r day *

  • Önemli Uyarı