Markafoni Nedir? Markfoni Alışveriş Sitesi Hakkında Bilgi Verirmisiniz?

Sponsorlu Bağlantılar
Konu İçeriği: Markafoni Nedir? Markfoni Alışveriş Sitesi Hakkında Bilgi Verirmisiniz?, Evet markafoni türkiyede özel alışveriş olayını ilk başlatan internet sitesi. Markafoni.com internet üzerinden sadece davetiye usülü üyelik kabul..

Evet markafoni türkiyede özel alışveriş olayını ilk başlatan internet sitesi. Markafoni.com internet üzerinden sadece davetiye usülü üyelik kabul ediyor internet ile haşir neşir olan kişiler davetiye bulmakta zorlanmaz kimseye tema etmek zorunda kalmaz. Çok iyi ürünler olmasada iyi ve sıkı markalar olabiliyor haftada 3 4 kere kampanya açılıyor içerisinden iyi ürünlere sahip olunabilir emitasyon abercrombie alacağıma aynı paraya gider buradan alırım daha iyi bide benzer site limango var limangoda alman otto grubun dünyaca ünlü türkçe versiyonu orada da güzel elektronik aletler görüyorum ama iyi bir tekstil ürünü göremedim.

Markafoni.com un güvenirliği tartışılmaz aynı şekilde limangonunda ama ödeme olayıları kısıtlı sadece kredi kartı ile internet üzerinden ödemeyi kabul ediyorlar. Ama ürünlerin tedariğinde sıkıntı yaşayan arkadaslarım oldu.

Buradasınız: Anasayfa / Genel Kültür / Markafoni Nedir? Markfoni Alışveriş Sitesi Hakkında Bilgi Verirmisiniz?
Editör: Gezginler | Tarih: 06/05/2010
Sponsorlu Bağlantılar

Mutlaka Bunları da Okuyun - Konuyla Alakalı Benzer Yazılar

Konu Başlığı: "Markafoni Nedir? Markfoni Alışveriş Sitesi Hakkında Bilgi Verirmisiniz?"

Yorum Yapın


XHTML: Şu Etiketleri Kullanabilirsiniz:: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current month ye@r day *

  • Önemli Uyarı