iCarly.com Türkçe İzle | iCarly Seyret

Sponsorlu Bağlantılar
Konu İçeriği: iCarly.com Türkçe İzle | iCarly Seyret, Anne ve babasının denizaşırı askeri bir görevde olması nedeniyle Carly 26 yaşındaki garip abisi ile Spencer ile birlikte..

42542

Anne ve babasının denizaşırı askeri bir görevde olması nedeniyle Carly 26 yaşındaki garip abisi ile Spencer ile birlikte yaşamaktadır. Onu bu kadar olgun yapan nedenlerden biri de budur aslında. Arkadaşları arasında “bir bilen” olarak kabul edilen Carly yaşıtlarının aksine türlü sorunları rahatça aşmaktadır.

Şarkının Türkçe Sözleri İçin Tıklayın

Carly’nin en yakın arkadaşı belaları adeta bir mıknatıs gibi üzerine çeken Sam Puckett’tır. Sam, çılgın, eğlenceli ve en önemlisi iyi bir arkadaştır. Her ne kadar haddini bilmez davranış ve sözleri yüzünden kendisini sürekli disiplin kurulunda bulsa da Carly sayesinde problemlerden hep bir çıkış yolu vardır.

iCarly Türkçe İzlemek İçin Tıklayın

iCarly, iCarly Bölümleri İzle, iCarly İzle, iCarly Müziği, iCarly Oyuncuları, iCarly Şarkısı, iCarly Seyret, iCarly Türkçe İzle, iCarly Türkiye, iCarly Videoları, iCarly.com, iCarly.com İzle, iCarly.com Oyunları, iCarly.com Seyret,iCarly.com Sitesi, iCarly.com Türkçe, iCarly.com Türkçe Dublaj, iCarly.com Türkçe İzle, iCarly.com Türkçe Seyret,iCarly.com Türkçe Sitesi, iCarly.com Türkçesi, iCarly.com Turkey, iCarly.com Web Show

Buradasınız: Anasayfa / Genel Kültür / iCarly.com Türkçe İzle | iCarly Seyret
Editör: Gezginler | Tarih: 15/05/2010
Sponsorlu Bağlantılar

Mutlaka Bunları da Okuyun - Konuyla Alakalı Benzer Yazılar

Konu Başlığı: "iCarly.com Türkçe İzle | iCarly Seyret"

Sizden Gelenler: 2 Yorum
Sizde Yorum Yapın!
  1. ılgın diyor ki:

    aycarlyi çok seviyorum

  2. eda diyor ki:

    icarlyi çok çılgın ve zekiler ve sizi seviyoruz…

    icarly hey

Yorum Yapın


XHTML: Şu Etiketleri Kullanabilirsiniz:: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current month ye@r day *

  • Önemli Uyarı