doktorum@kanald.com.tr | Doktorum İletişim Adresi

Sponsorlu Bağlantılar
Konu İçeriği: doktorum@kanald.com.tr | Doktorum İletişim Adresi, Aytuğ Kolankaya, Doktorum, Doktorum / Kanal D, Doktorum Doktorları, Doktorum Eposta Adtresi,Doktorum Epostası, Doktorum İletişim, Doktorum İletişim Adresi, Doktorum İletişimi, Doktorum Programı,Doktorum Programı İletişim Adresi, Doktorum Programının..

Aytuğ Kolankaya, Doktorum, Doktorum / Kanal D, Doktorum Doktorları, Doktorum Eposta Adtresi,Doktorum Epostası, Doktorum İletişim, Doktorum İletişim Adresi, Doktorum İletişimi, Doktorum Programı,Doktorum Programı İletişim Adresi, Doktorum Programının Telefon Nosu, Doktorum Telefon Numarası,Doktorum.com, doktorum@kanald.com.tr, Dr. Aytuğ Kolankaya, Dr. Aytuğ Kolankaya / Doktorum, Dr. Aytuğ Kolankaya Önerileri, Dr. Aytuğ Kolankaya Sağlık Önerileri, Dr. Zahide Yetiş, Dr. Zahide Yetiş Sağlık Önerileri,Sağlık Programı, www.doktorum.com, www.kanald.com.tr/Doktorum, Zahide Yetiş, Zahide Yetiş / Doktorum

785745

Kanal D’nin reyting kaygısından uzak, halk için yapılan sağlık programı “Doktorum” dertlerinize derman oluyor.

Sunumunu Zahide Yetiş ile birlikte Dr. Aytuğ Kolankaya’nın yaptığı Doktorum, özel konu ve konuklarıyla hafta içi her gün sabah saat 08.20- 11.30′da canlı olarak ekrana geliyor.

Doktorum Videoları İçin Tıklayın

Doktorlar ve İletişim Adresleri İçin Tıklayın

Sağlık konusunda en doğru bilgi ve öneriyi, tıp dünyasının seçkin ve güvenilir isimlerini konuk alarak birinci elden halka ulaştıran Doktorum, tıbbi yöntemler, uygulamalar ve operasyonları canlı olarak ekrana getiriyor ya da stüdyo ortamına taşıyor. Doktorum, ayrıca canlı telefon bağlantılarıyla izleyenler ve konuk doktorlar arasında sağlıklı bir köprü oluşturuyor.

Buradasınız: Anasayfa / Genel Kültür / doktorum@kanald.com.tr | Doktorum İletişim Adresi
Editör: Gezginler | Tarih: 15/05/2010
Sponsorlu Bağlantılar

Mutlaka Bunları da Okuyun - Konuyla Alakalı Benzer Yazılar

Konu Başlığı: "doktorum@kanald.com.tr | Doktorum İletişim Adresi"

Sizden Gelenler: 3 Yorum
Sizde Yorum Yapın!
 1. GÜLDEN diyor ki:

  sizin için diyebileceğim teşekkürler bizi aydınlattığıız
  ve insanlığın hala var olduğunu hatırlattığınız için

 2. hazel karakaş diyor ki:

  slm ben 48 yaşında bir bayanım 10 sene önce menepoza gırdın 5 sene önca saçkıran olan saçların daha sonra tamamen dokuldu kaşlarım ve kırpıklrımde ne olyr bana yardım edın lütfen tedavılerım hıç sonuc vermedı tek umudum sizsınız lutfen bı cevap yazın

 3. ayşe orhan diyor ki:

  ben 35 yaşında bir bayanım hayata pozitif bakan inançı yüksekbiriyim 10 yaşımda sporla tanıştım hayatımda hiçbir kötü alışkanlığım olmadı.her canlı benim için değerlidir ama nedense ben bugün uyuşma,karıncalanma,denge problemlerim var .yolda ayağım takılıyor ama ortada takılan birşey yok.zekiydim şimdi konuşamıyorum.matematikde sınıf 1.dim şimdi hesapları zorlanıyorum benimde tek umutum sizsiniz sizi çook seviyorum yüzünüznde kalbinizi yansıttığına eminim allah yar ve yardımcınız olsun.allah size hep yardım etsin .ne mutlu anne ve babanıza böyle evlatlara sahip.sizde bana dua edin bende 3 evladım var böyle dua alayım.

 • Önemli Uyarı