Nişanlımın kız olup olmadığını nasıl anlarım?

Sponsorlu Bağlantılar
Konu İçeriği: Nişanlımın kız olup olmadığını nasıl anlarım?, 25 yaşındayım ve nişanlıyım. Nişanlımın kız olup olmadığını, yani daha önce ilişkiye girip girmediğini nasıl anlarım? CEVAP: Anlarsın..

25 yaşındayım ve nişanlıyım. Nişanlımın kız olup olmadığını, yani daha önce ilişkiye girip girmediğini nasıl anlarım?

CEVAP: Anlarsın oğlum, gözlerinin içine bakarsın. O renkli bölümdeki çizikler gözbebeğine doğruysa kızdır. Daire biçiminde yayılmışsa aman efendim aman… Ne anladın ula? O kız oğlan kızdır, tam kızdır. Şimdi aklına takıldı değil mi? Yarım kız nasıl, tam kız nasıl diye. Pışık, söyler miyim? Biz bu saçları değirmende mi ağarttık? Değirmen taşı döndükçe döndü, nice gerçekleri öğüttü, karışık malzeme olarak önünüze döktü. Yavrum, ister ye, ister turşusunu kur. Ama nişanlının öyle ya da böyle olduğunu arama düşüncene geçer not vermiyorum. Taa ki, akıllı, insancıl, sevecen, bilimsel yolları öğrenip nişanlının cinselliğinden önce ruhu ince mi ince ona bakmanı, onu ödüllendirmeni istiyorum.

Buradasınız: Anasayfa / Kadın / Nişanlımın kız olup olmadığını nasıl anlarım?
Editör: Gezginler | Tarih: 17/06/2010
Sponsorlu Bağlantılar

Mutlaka Bunları da Okuyun - Konuyla Alakalı Benzer Yazılar

Konu Başlığı: "Nişanlımın kız olup olmadığını nasıl anlarım?"

Yorum Yapın


XHTML: Şu Etiketleri Kullanabilirsiniz:: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current month ye@r day *

  • Önemli Uyarı