Halka pazarı ve çarşıda gizli kamera ile kadınların etek altı görüntülerini kaydeden sapık

Sponsorlu Bağlantılar
Konu İçeriği: Halka pazarı ve çarşıda gizli kamera ile kadınların etek altı görüntülerini kaydeden sapık, Edirne’de halka pazarı ve çarşıda gizli kamera ile kadınların etek altı görüntülerini kaydeden sapık yakalandı Edirne’de halk pazarlarında..

Edirne’de halka pazarı ve çarşıda gizli kamera ile kadınların etek altı görüntülerini kaydeden sapık yakalandı

Edirne’de halk pazarlarında ve alışveriş merkezlerinde gizli kamera ile kadınların etek altı görüntülerini çeken 21 yaşındaki K.A., gözaltına alındı. Şüpheli, sorgusunun ardından çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Dilaverbey Mahallesi Zindan Sokak üzerindeki Ulus pazarında siyah fermuarlı çantasının içine yerleştirdiği kamera ve mini avuç içi kamerası ile alışveriş yapan kadınların etek altı görüntülerini çeken K.A., güvenlik görevlileri tarafından fark edilince yakalandı ve polise teslim edildi.

Gözaltına alınan K.A.’nın yanındaki kameralarda ve cebindeki flash bellek kartın içinde çok sayıda kadının ve liseli kızların çeşitli yerlerde çekilmiş etek altı görüntülerinin bulunduğu belirlendi.

Malzemelere el konulurken, ifadesinin ardından mahkemeye sevk edilen K.A., ‘cinsel taciz’ suçundan tutuklanarak Edirne Kapalı Cezaevi’ne gönderildi.

mynet

Buradasınız: Anasayfa / Haberler / Halka pazarı ve çarşıda gizli kamera ile kadınların etek altı görüntülerini kaydeden sapık
Editör: Gezginler | Tarih: 02/08/2010
Sponsorlu Bağlantılar

Mutlaka Bunları da Okuyun - Konuyla Alakalı Benzer Yazılar

Konu Başlığı: "Halka pazarı ve çarşıda gizli kamera ile kadınların etek altı görüntülerini kaydeden sapık"

Yorum Yapın


XHTML: Şu Etiketleri Kullanabilirsiniz:: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current month ye@r day *

  • Önemli Uyarı