Gençler için 33 hadis – Allah Resûlü’nün sözleri arasında gençlere hitap eden hadisler, tercüme, açıklama ve gençlerin dikkat etmeleri gereken tavsiyeler

Sponsorlu Bağlantılar
Konu İçeriği: Gençler için 33 hadis – Allah Resûlü’nün sözleri arasında gençlere hitap eden hadisler, tercüme, açıklama ve gençlerin dikkat etmeleri gereken tavsiyeler, Allah Resûlü’nün sözleri arasında gençlere hitap eden hadisler, tercüme, açıklama ve gençlerin dikkat etmeleri gereken tavsiyeler “Gençler İçin..

Allah Resûlü’nün sözleri arasında gençlere hitap eden hadisler, tercüme, açıklama ve gençlerin dikkat etmeleri gereken tavsiyeler “Gençler İçin 33 Hadis” kitabıyla ile okuyucuya sunuluyor.

Gençlik dönemi; insan hayatının en önemli ve her açıdan dikkat edilmesi gereken bir dönemidir. Bu dönemde insan, ailesine, topluma, vatanına, milletine, dinine ve dünyaya karşı sorumluluklarının bilincine vararak, kimlik, karakter ve kişiliğini elde eder.

Gençler, hayati kararların alındığı bu devrede, Allah ve Peygamber sevgisini, temel ahlâki dinamikleri, eğitimle ilgili değerleri, dinine karşı olan yükümlülüklerini ve güzel erdemleri de öğrenmelidir.

Işık Yayınları’ndan çıkan “Gençler İçin 33 Hadis” İsmail Gökçe imzası taşıyor.

GENÇLER İÇİN 33 HADİS VE AÇIKLAMALARI – İsmail Gökçe

Buradasınız: Anasayfa / Din|İslam / Gençler için 33 hadis – Allah Resûlü’nün sözleri arasında gençlere hitap eden hadisler, tercüme, açıklama ve gençlerin dikkat etmeleri gereken tavsiyeler
Editör: Gezginler | Tarih: 27/03/2010
Sponsorlu Bağlantılar

Mutlaka Bunları da Okuyun - Konuyla Alakalı Benzer Yazılar

Konu Başlığı: "Gençler için 33 hadis – Allah Resûlü’nün sözleri arasında gençlere hitap eden hadisler, tercüme, açıklama ve gençlerin dikkat etmeleri gereken tavsiyeler"

Yorum Yapın


XHTML: Şu Etiketleri Kullanabilirsiniz:: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current month ye@r day *

  • Önemli Uyarı