www.nesfit14gun.com Nesfit 14 Gün Egzersizleri

Sponsorlu Bağlantılar
Konu İçeriği: www.nesfit14gun.com Nesfit 14 Gün Egzersizleri, Nesfit 14 gün programı, halk tarafından yoğun bir ilgiyle karşılandı. Nesfit 14 gün diyeti ve örnek egzersizler hakkında..

Nesfit 14 gün programı, halk tarafından yoğun bir ilgiyle karşılandı. Nesfit 14 gün diyeti ve örnek egzersizler hakkında daha önce bilgi vermiştik. Bu yazımızda Nesfit 14 gün proıgramının bazı tiyolarını aktarmaya çalışacağız.

www.nesfit14gun.com Nesfit 14 Gün Egzersizleri

Dümdüz bir karına sahip olmak isteyenler için Nesfit14gun.com, haftada 5 defa, 30′ar dakikalık hafif egzersiz yapmalarını öneriyor. Ya da daha sıkı bir egzersiz denemek isterseniz, haftada 3 gün 20′şer dakika sıkı egzersiz de yapabilirsiniz.

Ağırlık çalışmak da vücudu şekillendirmek için önemli. Haftada 2 defa tüm vücudu şekillendirmek için 8-10 bileşik egzersiz seçin. Bu egzersizleri 10 defa uygulayın.

Egzerisz seanslarına başlamadan 5-15 dakika ısınma hareketleri yapmanız, sakatlıktan korunmak için önemlidir.

Gevşeme de çok önemlidir. Yoğun bir egzersizin ardından 15 dakika kadar dinlenin.

Egzersizden sonra kaslarınızı gerdirin.

www nesfit14gun com (62),nesfit14gun com (9),nesfit egzersiz (3),nesfit 14 gün egzersiz (3),nesfit zayıflama hareketleri (2)

Buradasınız: Anasayfa / Diğer Konular / www.nesfit14gun.com Nesfit 14 Gün Egzersizleri
Editör: Gezginler | Tarih: 21/09/2010
Sponsorlu Bağlantılar

Mutlaka Bunları da Okuyun - Konuyla Alakalı Benzer Yazılar

Konu Başlığı: "www.nesfit14gun.com Nesfit 14 Gün Egzersizleri"

Yorum Yapın


XHTML: Şu Etiketleri Kullanabilirsiniz:: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current month ye@r day *

  • Önemli Uyarı