Normal Doğum Veya Sezeryan Sonrası Korse Kullanımı Karın Kaslarının Toplamsında Faydası Olur Mu?

Sponsorlu Bağlantılar
Konu İçeriği: Normal Doğum Veya Sezeryan Sonrası Korse Kullanımı Karın Kaslarının Toplamsında Faydası Olur Mu?, Doğum ve sezaryen sonrası gevşeyen karın kasları dolayısıyla göbek kalma korkusu olur. Bu durumu engellemek için lohusalık sonrası karın..
Doğum ve sezaryen sonrası gevşeyen karın kasları dolayısıyla göbek kalma korkusu olur. Bu durumu engellemek için lohusalık sonrası karın egzersizlerine başlamak gerekir. Bu arada korse giyebilirsiniz çok faydası olmasa da biraz karnınızı toparlamaya yardımcı olur. Herhangibir zararı yoktur. Fakat Korsenin pamuklu ve fazla sıkı olmamsı gerekir, Yatarken gevceleri kesinlikle korse ile yatmayın ve günde en fazla 3-4 saat korse takmaya özen gösterin.

Sezaryan ve normal doğum sonrası korse kullanımı ameliyattan veya doğumdan 10 gün geçtikten sonra kullanılması tavsiye edilmektedir

Buradasınız: Anasayfa / Diğer Konular / Normal Doğum Veya Sezeryan Sonrası Korse Kullanımı Karın Kaslarının Toplamsında Faydası Olur Mu?
Editör: Gezginler | Tarih: 17/09/2010
Sponsorlu Bağlantılar

Mutlaka Bunları da Okuyun - Konuyla Alakalı Benzer Yazılar

Konu Başlığı: "Normal Doğum Veya Sezeryan Sonrası Korse Kullanımı Karın Kaslarının Toplamsında Faydası Olur Mu?"

Yorum Yapın


XHTML: Şu Etiketleri Kullanabilirsiniz:: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current month ye@r day *

  • Önemli Uyarı