Vodafone TL Aktarma – Vodafone Lira Aktarma

Sponsorlu Bağlantılar
Konu İçeriği: Vodafone TL Aktarma – Vodafone Lira Aktarma, Kontör transfer işlemini hızlı ve kolay bir şekilde My Vodafone’dan yapabilirsiniz. Öncelikle, My Vodafone üyesiyseniz My Vodafone ‘a..

Kontör transfer işlemini hızlı ve kolay bir şekilde My Vodafone’dan yapabilirsiniz.

Öncelikle, My Vodafone üyesiyseniz My Vodafone ‘a giriş yapmak için, www.vodafone.com.tr ana sayfada sağ üstte yer alan My Vodafone’a Giriş kutusuna mevcut telefon numaranızı ve şifrenizi girmeniz gerekir.

Bireysel kullanıcılar için menüde yer alan Kontör Transfer linkini, Kurumsal kullanıcılar için menüde yer alan Ön Ödemeli Hat İşlemleri altında yer alan Kontör Transfer linkini tıklayın.

Ön ödemeli Vodafone aboneleri, Kontör Transfer İşlemini kullanarak, istedikleri başka bir ön ödemeli hat sahibi Vodafone abonesine kolayca kontör transferi yapabilir. Kontör transferi yapmak için My Vodafone’a giriş yaparak kontör miktarı ve kontör transferi yapılmak istenen abonenin cep telefonu numarası girilmesi yeterlidir.

Ön ödemeli aboneler ayrıca 7038′i arayarak diğer ön ödemeli hatlı abonelerin cep telefonu numaralarına kontör transferi yapabilirler.

Bununla birlikte, hattın yasal sahibi VodafoneShop’lara başvurarak veya Müşteri Hizmetlerini arayarak da transfer işlemini gerçekleştirebilir.

Buradasınız: Anasayfa / Cep Telefonu / Vodafone TL Aktarma – Vodafone Lira Aktarma
Editör: Gezginler | Tarih: 26/06/2010
Sponsorlu Bağlantılar

Mutlaka Bunları da Okuyun - Konuyla Alakalı Benzer Yazılar

Konu Başlığı: "Vodafone TL Aktarma – Vodafone Lira Aktarma"

Yorum Yapın


XHTML: Şu Etiketleri Kullanabilirsiniz:: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current month ye@r day *

  • Önemli Uyarı