XLSX DOSYALARINI AÇMA PROGRAMI İNDİR! XLSX DOSYASINI AÇAN PROGRAM YÜKLE

Sponsorlu Bağlantılar
Konu İçeriği: XLSX DOSYALARINI AÇMA PROGRAMI İNDİR! XLSX DOSYASINI AÇAN PROGRAM YÜKLE, XLSX dosyası, Microsoft Office 2007 ile oluşturulmuş bir Excel belgesidir. Office 2007 yeni bir XML-tabanlı dosya biçimini de..

XLSX dosyası, Microsoft Office 2007 ile oluşturulmuş bir Excel belgesidir. Office 2007 yeni bir XML-tabanlı dosya biçimini de içerdiğinden, dosyalar kaydedilirken dosya uzantısına geleneksel Microsoft Office dosya türlerinin sonuna bir “x” karakteri eklenir. Böylece Word belgeleri artık .docx uzantısına, Excel dosyaları .xlsx uzantısına ve PowerPoint dosyaları da .pptx dosya uzantısına sahip olarak kaydedilir.

Microsoft Office’in yeni sürümüne sahip değilseniz, Microsoft’un .xlsx dosyalarını okuyabilmenizi sağlayan Excel Viewer aracını kullanabilirsiniz. Excel Viewer yazılımının yeni sürümü, Microsoft Office 2007 ile hazırlanan Excel belgelerini okuyabilmenizi sağlar.

Ayrıca Microsoft Office XP ve Office 2003 sürümleri için, yeni Office dosyalarını açabilmenizi sağlayan Microsoft Office Uyumluluk Paketi‘ni de indirebilirsiniz.

Kaynak :turkceyazilim

Buradasınız: Anasayfa / Bilgisayar|İnternet / XLSX DOSYALARINI AÇMA PROGRAMI İNDİR! XLSX DOSYASINI AÇAN PROGRAM YÜKLE
Editör: Gezginler | Tarih: 24/07/2010
Sponsorlu Bağlantılar

Mutlaka Bunları da Okuyun - Konuyla Alakalı Benzer Yazılar

Konu Başlığı: "XLSX DOSYALARINI AÇMA PROGRAMI İNDİR! XLSX DOSYASINI AÇAN PROGRAM YÜKLE"

Yorum Yapın


XHTML: Şu Etiketleri Kullanabilirsiniz:: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current month ye@r day *

  • Önemli Uyarı