Tweetleri Facebookta Paylaşmak, Twitter mesajlarını Facebook’a otomatik gönderme, Tweetlerin Facebookta yayınlansın görünsün

Sponsorlu Bağlantılar
Konu İçeriği: Tweetleri Facebookta Paylaşmak, Twitter mesajlarını Facebook’a otomatik gönderme, Tweetlerin Facebookta yayınlansın görünsün, Tweeter’a yazdığınız mesajların Facebook hesabınızda görünmesini istermiydiniz? Bunun bir yolu var. Twitter.com’un çıkardığı yeni bir özellik ile artık..

Tweeter’a yazdığınız mesajların Facebook hesabınızda görünmesini istermiydiniz? Bunun bir yolu var. Twitter.com’un çıkardığı yeni bir özellik ile artık Tweetlerinizi facebookta paylaşabilirsiniz. Tweetlerinizin facebookta çıkması ve görünmesi için yapacağınız ayarlar aşağıdadır.

Not: Bu yapacağınız ayarlama ile tüm Twetter mesajlarınız Facebooka gönderileceği için arkadaşlarınız bu duruma kızabilir. Çünkü bir sürü yeni mesajı görmek zorunda kalacaklar. Fakat eğer sadece sizin seçtiğiniz belirli twitter  mesajlarınızın facebookta paylaşılmasını istiyorsanız bu iş için Selective Twitter app  uygulamasını kullanabilirsiniz.

  1. Twitter hesabınıza giriş yapın
  2. Önce “Ayarlar”a sonra da Profil ayarlarına tıklayın.
  3. En aşağıda “Tweetlerinizi Facebookta paylaşın” veya “Twetter mesajlarınızı Facebook’a gönderin” gibi bir seçenek var. Bu seçeneğin kutusunu işaretleyin ve kaydederek kapatın.
Buradasınız: Anasayfa / Bilgisayar|İnternet / Tweetleri Facebookta Paylaşmak, Twitter mesajlarını Facebook’a otomatik gönderme, Tweetlerin Facebookta yayınlansın görünsün
Editör: Gezginler | Tarih: 07/09/2011
Sponsorlu Bağlantılar

Mutlaka Bunları da Okuyun - Konuyla Alakalı Benzer Yazılar

Konu Başlığı: "Tweetleri Facebookta Paylaşmak, Twitter mesajlarını Facebook’a otomatik gönderme, Tweetlerin Facebookta yayınlansın görünsün"

Yorum Yapın


XHTML: Şu Etiketleri Kullanabilirsiniz:: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current month ye@r day *

  • Önemli Uyarı