PPTX DOSYASI NASIL AÇILIR? PPTX UZANTILI DOSYA NEDİR? PPTX DOSYASI AÇMA PROGRAMI – PPTX DOSYA UZANTISI

Sponsorlu Bağlantılar
Konu İçeriği: PPTX DOSYASI NASIL AÇILIR? PPTX UZANTILI DOSYA NEDİR? PPTX DOSYASI AÇMA PROGRAMI – PPTX DOSYA UZANTISI, Dosya Adı: Microsoft PowerPoint 2007 sunu dosyasıDosya Açıklaması: Microsoft PowerPoint ile hazırlanmış sunu dosyasıdır. resimli, sesli ve yazılı..

Dosya Adı: Microsoft PowerPoint 2007 sunu dosyasıDosya Açıklaması:

Microsoft PowerPoint ile hazırlanmış sunu dosyasıdır. resimli, sesli ve yazılı olarak animasyonlu görüntüler arka arkaya sıralı olarak otomatik veya fare tıklaması ile görüntülenir.

Bu dosyayı açmak için bilgisayarınızda Ofis 2007 veya sonrası kurulu olmalıdır. yoksa aşağıdaki inndir sitesinden PowerPoint Viewer programını indirip bu dosyayı açabilirsiniz.

PowerPoint Viewer ile Sunuları görüntüleyebilir ve yazdırabilirsiniz, fakat bunlar üzerinde değişiklik yapamazsınız. Değişiklik yapmak için Ofis 2007 gerekir.

Kullanılan Programlar: Ofis 2007, PowerPoint Viewer

Buradasınız: Anasayfa / Bilgisayar|İnternet / PPTX DOSYASI NASIL AÇILIR? PPTX UZANTILI DOSYA NEDİR? PPTX DOSYASI AÇMA PROGRAMI – PPTX DOSYA UZANTISI
Editör: Gezginler | Tarih: 30/05/2010
Sponsorlu Bağlantılar

Mutlaka Bunları da Okuyun - Konuyla Alakalı Benzer Yazılar

Konu Başlığı: "PPTX DOSYASI NASIL AÇILIR? PPTX UZANTILI DOSYA NEDİR? PPTX DOSYASI AÇMA PROGRAMI – PPTX DOSYA UZANTISI"

Yorum Yapın


XHTML: Şu Etiketleri Kullanabilirsiniz:: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current month ye@r day *

  • Önemli Uyarı