Orbit Downloader (Tr) Türkçe İndir Download (Bedava İndir, Ücretsiz Yükle, Son Sürüm)

Sponsorlu Bağlantılar
Konu İçeriği: Orbit Downloader (Tr) Türkçe İndir Download (Bedava İndir, Ücretsiz Yükle, Son Sürüm), Açıklama: Türkçe dil desteğine sahip, ücretsiz, kaliteli bir “Dosya İndirme Yöneticisidir”. İndirme yönetim devriminin lideri (Web2.0) olan Orbit..
Açıklama:
Türkçe dil desteğine sahip, ücretsiz, kaliteli bir “Dosya İndirme Yöneticisidir”.

İndirme yönetim devriminin lideri (Web2.0) olan Orbit Downloader, video müzik dosyalarını Myspace’den dosyaladığı gibi indiriyor. YouTube, Imeem, Pandora, Rapidshare ve genel indirmeyi daha kolay ve daha hızlı yapıyor. Reklam ve casus yazılım içermez.


orbit , orbit indirme , orbit download , orbit downloader , orbit indir, hızlı dosya indirmek, yarım kalan dosya indirme, bedava indirme programı, türkçe orbit yükle, orbit 3.0.0.3 türkçe sürümü indir

Dosya Boyutu:
2.45 Mb
Sürüm/İstenen Sistem:
3.0.0.3 (Windows XP/Vista/7)
Lisans:
Freeware-Ücretsiz
Dosya Sitesi:
Siteyi ziyaret etmek için tıklayın
Buradasınız: Anasayfa / Bilgisayar|İnternet / Orbit Downloader (Tr) Türkçe İndir Download (Bedava İndir, Ücretsiz Yükle, Son Sürüm)
Editör: Gezginler | Tarih: 09/04/2010
Sponsorlu Bağlantılar

Mutlaka Bunları da Okuyun - Konuyla Alakalı Benzer Yazılar

Konu Başlığı: "Orbit Downloader (Tr) Türkçe İndir Download (Bedava İndir, Ücretsiz Yükle, Son Sürüm)"

Yorum Yapın


XHTML: Şu Etiketleri Kullanabilirsiniz:: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current month ye@r day *

  • Önemli Uyarı