İstenmeyen Program ve Kayıtları Silmek İçin (tüm programları tamamen kesin iz bırakmadan kaldır)

Sponsorlu Bağlantılar
Konu İçeriği: İstenmeyen Program ve Kayıtları Silmek İçin (tüm programları tamamen kesin iz bırakmadan kaldır), Yapımcı:Revo Group Dosya Boyutu:1,20 MB Lisans:Ücretsiz Dil:İngilizce Platform:Windows 2000, Windows XP, Windows 2003, Windows Vista Uninstall Seçeneği?Evet Limit:Yok..

Yapımcı:Revo Group
Dosya Boyutu:1,20 MB
Lisans:Ücretsiz
Dil:İngilizce
Platform:Windows 2000, Windows XP, Windows 2003, Windows Vista Uninstall Seçeneği?Evet
Limit:Yok

Revo Uninstaller istenmeyen programları veya kullanıcı kayıtlarını silmeniz için size yardımcı olabilecek ücretsiz bir programdır.

Hızlı ve gelişmiş algoritmik yazılımı ile programlanmış bu küçük program ile sisteminizi taratabilir ve gereksiz programları bulup istediğinizi silebilirsiniz. Aslında Windows Denetim Masası bölümünde bulunan Program ekle veya kaldır özelliğinin hemen hemen aynısı olan bu programda artılar daha fazla. Çünkü çoğu programı Program ekle veya kaldır bölümünde bulamazken bu program ile bir taramada sistemde kayıtlı olan tüm programları bulabilirsiniz. Sadece program veya dosyaları da değil klasörleri ve kullanıcı kayıtlarını da bu program sayesinde silebilirsiniz. Ve bu silmeler sisteminizde bir hızlanmaya yol açacağı için işinize gelecektir.
Ayrıca programda bulunan kendine özgü avcı modu ile “hunter mode” kullanımı kolay ancak oldukça etkili ve başarılı bir sistem işlev yönetim raporu sunuluyor.

Program içinde sunulan özelliklerden bir kaçı:

  • Auto Start Manager – Windows başlangıç bölümünde hangi programların otomatik olarak çalışacağını belirleyebilirsiniz.
  • Windows Tool Manager – Kolay ve etkili kullanımı ile her Windows işletim sisteminde kullanabilirsiniz.
  • Junk Files Cleaner – Sık kullanılan dosyalar bölümündekigeçmişi silebilirsiniz.
  • Browsers History Cleaner – Browser’ınızdaki geçmişi, ziyaret edilen sayfa geçmişlerini, Firefox Internet Explorer, Netscape, Opera browserları için kullanılabilir.
  • Office History Cleaner – MS Office geçmişini temizleyebilirsiniz.
  • Windows History Cleaner – Son kullanılan dosyalar geçmişini veya Windows ortamında kayıt edilmiş tüm geçmişleri silebilirsiniz.

DOWLAND

Buradasınız: Anasayfa / Bilgisayar|İnternet / İstenmeyen Program ve Kayıtları Silmek İçin (tüm programları tamamen kesin iz bırakmadan kaldır)
Editör: Gezginler | Tarih: 24/07/2010
Sponsorlu Bağlantılar

Mutlaka Bunları da Okuyun - Konuyla Alakalı Benzer Yazılar

Konu Başlığı: "İstenmeyen Program ve Kayıtları Silmek İçin (tüm programları tamamen kesin iz bırakmadan kaldır)"

Yorum Yapın


XHTML: Şu Etiketleri Kullanabilirsiniz:: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current month ye@r day *

  • Önemli Uyarı