Half Life:Bot İndir Bedava İndir Ücretsiz İndir

Sponsorlu Bağlantılar
Konu İçeriği: Half Life:Bot İndir Bedava İndir Ücretsiz İndir, Half Life multiplayer haritalarını bilgisayara karşı oynamaya yarayan Half Life:Bot sayesinde ağ bağlantısı kurmaya gerek kalmadan evinizde botlara..

Half Life multiplayer haritalarını bilgisayara karşı oynamaya yarayan Half Life:Bot sayesinde ağ bağlantısı kurmaya gerek kalmadan evinizde botlara karşı oynayabilirsiniz.
Half Life:Bot un en güzel özelliği Team Fortress ve Opposing Force modlarını da desteklemesi. Bunun yanında botların zorluk derecelerini ve isimlerini de kendi isteğinize göre ayarlayabilmeniz mümkün.

Kurlumu:

Half Life`ın kurulu olduğu yere install yapın sonra Half Life`ın dosyasının ıcındeki “e-xploder bot“ adlı dosyayı acıp valve dosyasına girin ve kura tıklayın. Başlattaki e-xploderın içindeki Half Life`ın calıstıra tıkladkıtan sonra işlem tamamlanıyor.

Versiyon
Dil İngilizce
Boyut 745,00 KB
Lisans 1
Süre
Sistem Windows 2000/2003/XP/Vista
Buradasınız: Anasayfa / Bilgisayar|İnternet / Half Life:Bot İndir Bedava İndir Ücretsiz İndir
Editör: Gezginler | Tarih: 24/04/2010
Sponsorlu Bağlantılar

Mutlaka Bunları da Okuyun - Konuyla Alakalı Benzer Yazılar

Konu Başlığı: "Half Life:Bot İndir Bedava İndir Ücretsiz İndir"

Yorum Yapın


XHTML: Şu Etiketleri Kullanabilirsiniz:: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current month ye@r day *

  • Önemli Uyarı