Başlat çubuğu gri oldu. Masaüstü yarlarından XP temayı seçsem de mavieye dönmüyor. Eski Windows 98 gibi oldu. Nasıl düzeltebilirim?

Sponsorlu Bağlantılar
Konu İçeriği: Başlat çubuğu gri oldu. Masaüstü yarlarından XP temayı seçsem de mavieye dönmüyor. Eski Windows 98 gibi oldu. Nasıl düzeltebilirim?, 1 – Masaüstüne sağ tıklayın> Özellikleri seçtikten sonra Temalar bölümünde windows XP’yi seçip uygulayın. 2 – bir de..
1 – Masaüstüne sağ tıklayın> Özellikleri seçtikten sonra Temalar bölümünde windows XP’yi seçip uygulayın.
2 – bir de şunu dene bakiiim: Bilgisayarım simgesine sağ tuşla tıkla, Performansa gel ve en iyi görünümü seç. Muhtemelen düzelir
Buradasınız: Anasayfa / Bilgisayar|İnternet / Başlat çubuğu gri oldu. Masaüstü yarlarından XP temayı seçsem de mavieye dönmüyor. Eski Windows 98 gibi oldu. Nasıl düzeltebilirim?
Editör: Gezginler | Tarih: 10/05/2010
Sponsorlu Bağlantılar

Mutlaka Bunları da Okuyun - Konuyla Alakalı Benzer Yazılar

Konu Başlığı: "Başlat çubuğu gri oldu. Masaüstü yarlarından XP temayı seçsem de mavieye dönmüyor. Eski Windows 98 gibi oldu. Nasıl düzeltebilirim?"

Sizden Gelenler: 1 Yorum
Sizde Yorum Yapın!
  1. Furkan diyor ki:

    çooooookkk teşeekkürr ederim işe yaradıı çoooooookk sağolun

Yorum Yapın


XHTML: Şu Etiketleri Kullanabilirsiniz:: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current month ye@r day *

  • Önemli Uyarı