Sinekler kışın nerde ve nasıl yaşar? ne yerler? Evlerimizdeki sinekler kışın nereye gidiyor?

Sponsorlu Bağlantılar
Konu İçeriği: Sinekler kışın nerde ve nasıl yaşar? ne yerler? Evlerimizdeki sinekler kışın nereye gidiyor?, Evlerimizdeki sinekler kışın nereye gidiyor? Sineklerin her türü kışın ortadan kaybolur. Havaların ısınmasıyla birlikte ansızın ortaya çıkarlar. Sinekler..

Evlerimizdeki sinekler kışın nereye gidiyor? Sineklerin her türü kışın ortadan kaybolur. Havaların ısınmasıyla birlikte ansızın ortaya çıkarlar. Sinekler ısıya karşı çok hassastır. Güneş bulutun arkasına girdiği zaman oluşan ısı düşmesinden etkilenirler. Kış günlerinde yaşama şansları yoktur. Ölmeden önce yumurtalarını toprağa veya kuytuya gömerler. Lavra ve yumurtalar soğuktan etkilenmez. Yaz sıcakları başlayınca yumurtalar çatlar ve yine sinekli günler başlar.

Buradasınız: Anasayfa / Ansiklopedi / Sinekler kışın nerde ve nasıl yaşar? ne yerler? Evlerimizdeki sinekler kışın nereye gidiyor?
Editör: Gezginler | Tarih: 22/07/2010
Sponsorlu Bağlantılar

Mutlaka Bunları da Okuyun - Konuyla Alakalı Benzer Yazılar

Konu Başlığı: "Sinekler kışın nerde ve nasıl yaşar? ne yerler? Evlerimizdeki sinekler kışın nereye gidiyor?"

Yorum Yapın


XHTML: Şu Etiketleri Kullanabilirsiniz:: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current month ye@r day *

  • Önemli Uyarı